Menu Zamknij

Szamba betonowe Poznań

szamba betonowe montaż w poznaniuSzamba betonowe Poznań i okolice Poznania.

Szamba betonowe Poznań

Budowa domu czy nawet domku letniskowego to ogromne wyzwanie. Każda taka inwestycja wymaga od inwestora podjęcia wielu ważnych, kluczowych decyzji, które będą miały wpływ na późniejsze użytkowanie. Jedną z ważniejszych decyzji jest wybór sposobu odprowadzenia nieczystości czyli ścieków, które powstawać będą w naszym domu. W pierwszej kolejności należy określić czy w warunkach zabudowy dla naszej działki nie jest narzucone jakieś rozwiązanie. Często na terenach obecnie nieskanalizowanych planowana jest budowa kanalizacji w przyszłości. Gminy często w takich przypadkach narzucają inwestorom rozwiązanie tymczasowe – budowę szamba betonowego, które po przyłączeniu domostwa do kanalizacji przekształcić można w zbiornik na deszczówkę. W takiej sytuacji skorzysta z inwestycji także nasz ogród – powiem taka woda najczęściej wykorzystywana jest do podlewania ogrodów. Zdarza się także że woda opadowa „wraca” do domu jako tzw. woda szara – służąca nam do celów gospodarczych: pranie, zmywanie naczyń, spłukiwanie sanitariatów. Oba przypadki oszczędzają nasze wydatki za zużycie wody.

Jesteśmy firmą produkującą szamba betonowe i zbiorniki na deszczówkę. Działamy w tej branży od wielu lat. Zdobyte doświadczenie przy produkcji i montażu szamb betonowych pozwala nam ciągle udoskolanać nasze produkty, które w chwili obecnej są jednymi z najlepszych dostępnych szamb betonowych. Na tej stronie internetowej poświęcamy szczególna uwagę budowie i użytkowaniu szamba betonowego, odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania, podpowiadamy możliwe rozwiązania, opisujemy nowinki technologiczne.

Zapraszamy do zapoznania się z tymi informacjami, dotyczącymi zwłaszcza tematyku budowy szamba betonowego Poznań.

Trudny wybór – szamba betonowe Poznań czy szamba plastikowe?

Wbrew pozorom wybór nie jest wcale taki trudny. Szamba betonowe mają zdecydowanie więcej zalet niż szamba plastikowe, co czyni je w naszej opinii bezkonkurencyjnymi. W skrócie przedstawiamy najważniejsze argumenty, przemawiające za szambem betonowym. Najczęściej gdy stajemy przed wyborem jakiegoś produktu bierzemy pod uwagę cenę. W tej rozgrywce szamba betonowe Poznań wygrywają z szambami plastikowymi. Są zdecydowanie tańsze. W dzisiejszych czasach nie bez znaczenia jest także ekologia. Szamba betonowe powinny być wykonane z wysokiej jakości betonu, odpowiednio zabezpieczone – a więc szczelne i nieprzeciekające. Tylko takie szamba betonowe są ekologiczne i bezpieczne dla środowiska. Nasze szamba betonowe są właśnie tak wykonane, z zewnątrz zapezpieczone masą kauczukowo-asfaltową. Posiadają aprobatę techniczną. Jednak największą zaletą szamba betonowego Poznań jest to, że można je zamontować na każdym rodzaju gruntu. Nie można tego powiedzieć o szambach plastikowych. Na terenach o wysokim stanie wód gruntowych takie szamba po opróżnieniu mogą zostać wyparte na powierzchnię – czyli mówiąc wprost – lekki, pusty zbiornik może wypłynąć.  Zwolennicy szamb plastikowych uważają, że można je odpowiednio zakotwiczyć i rzeczywiście mają rację – ale nie jest to łatwe i sporo kosztuje. Zwiększamy wówczas koszt montażu i tak już drogiego szamba plastikowego. Szamba betonowe sa ciężkie. Nawet po opróżnieniu zawartości szamba betonowego Poznań mają tak wysoką masę własną, że pozostają na miejscu. Dodatkowo wysoka masa własna szamba betonowego chroni je przed naciskiem ziemi, gdy nie jest ono pełne. Szamba plastikowe bywaja zgniecione przez napierającą ziemię – zwłaszcza gdy nie są pełne – a przecież pełne szambo bywa tylko chwilowo.

Szamba betonowe Poznań – gdzie dostarczymy w województwie wielkopolskim?

szamba betonowe poznań mapa

Mieszkasz w Poznaniu lub okolicach? Trafiłeś idealnie! Dostarczymy szamba betonowe Poznań do Ciebie. W województwie wielkopolskim, szamba dostarczamy do takich miast jak: szamba betonowe Poznań,  Konin, Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Leszno, Gniezno, a także mniejsze miasta jak :Ostrzeszów, Kępno, Nowe Skalmierzyce, Turek, Września, Pleszew, Jarocin, Swarzędz, Kórnik, Chodzież, Gostyń, Grodzisk Wielkopolski, Koło, Kościan, Krotoszyn, Międzychód, Piła, Środa Wielkopolska. Od lat dostarczamy nasze szamba betonowe do gospodarstw domowych i firm w pozostałych mniejszych miejscowościach regionu oraz wioskach.

Szamba betonowe Poznań – dlaczego warto kupić u nas?

Kupując szamba betonowe w naszej firmie unikniesz problemów z odbiorem budynku. Nasze szamba betonowe posiadają aprobatę techniczną. Tylko takie szamba mogą być legalnie wprowadzone do obrotu. Sami produkujemy zbiorniki betonowe na szamba, tak więc gwarantujemy Ci najlepszą cenę, gdyż kupując u producenta – eliminujesz pośredników. Posiadamy park własnych maszyn, dysponujemy profesjonalnym, własnym transportem. Najczęściej stosujemy metodę transportu łączonego – jednym transportem dowozimy szamba betonowe do Poznania i okolic. Dzięki temu koszty transportu rozkładają się na kilku inwestorów. Służymy fachowym doradztwem. Zbiorniki są montowane na placu budowy bezpośrednio przez naszą firmę. To wszystko sprawia, że współpracując z nami pomijasz pośredników i zapewniasz sobie najlepszą cenę oraz wysoką jakość. Stosujemy najwyższej jakości materiały i półprodukty do produkcji zbiorników na szamba czy inne zbiorniki betonowe. Terminowość i solidność, a także brak pośredników i bogate doświadczenie to zalety jakie odróżniają nas od konkurencji. Zaufały nam dziesiątki zadowolonych klientów. O bardzo wysokiej jakości naszych usług świadczy fakt, że bardzo często nowi klienci to osoby z polecenia. Dołącz do grona zadowolonych Klientów! Zadzwoń już dzisiaj i dowiedz się jaką ofertę przygotowaliśmy dla Ciebie!